Hakkımızda    

    1992 yılında ilk temelleri atılan ve bugün itibariyle geldiği noktada 10.000 m2 açık 2500 m2 kapalı alanda büyükbaş ve küçükbaş yem  üretimi gerçekleştiren firmamız ,hızlı bir gelişme trendiyle sektörinde markalaşma yönünde ciddi adımlar atmış bulunmaktadır.

    Şirketimiz 2013 yılında yeniden markalaşma sürecine giderek ÇAYLI YEM NAKLİYE GIDA İNŞ. SAN TİC. A.Ş. ismini almıştır. Firmamız Çaylı ve Ortaköy markaları ile üretim planlamasını düzenleyen ve bu üretim sürecini ortaya koyduğu toplam kalite anlayışı çerçevesinde ham madde kalitesinden sevkıyata ,hijyen standartlarından , çalışan kalitesine kadar bir bütün olarak gören firmamız , tüm ürünlerinde kaliteli ve uluslararası akreditasyona sahip bir vizyonu başarıyla uygulamaktadır.

    Günlük 480 tonluk bir kapasiteye sahip olan fabrikamızda üretimin temel amacı ilk giren ham madde , imalata ilk çıkar prensibidir, fabrikamıza gelen her ham madde araçlarından numune alınarak ham madde giriş kalite kontrol dahilinde mevcut olan laboratuvarımızda fiziksel ve kimyasal analizleri yapılmakta olup, analizler sonucunda ham madde kabulü, reddi, ve şartlı kabul kriterleri uygulanarak kaliteli ham madde alımı sağlanır. Fabrikaya alınan ham maddeler uygun silolarda ve depolarda muhafaza edilir. Ayrıca Üretilen her parti Pelet ve Toz yemlerimizden numune alınıp analiz edilerek daha verimli hale gelmesi sağlanır.

    Halkımızın ihtiyaç duyduğu kaliteli akaryakıt ihtiyacını karşılamak üzere Uğuray Akaryakıt Ambalaj ve Gıda Ürünleri San. Tic. A.Ş. olarak Lukoil markası ile Ortaköy'de hizmet vermektedir.